معماری،آموزش معماری،معماری ایران،معماری اصفهان،معماری یزد،معماری آثار مشهور دنیا،مقاله معماری،جزوه معماری،پایان نامه معماری،معماری آسان،قبولی در رشته معماری،نقشه کشی،آموزش نقشه کشی،دانلود نرم افزار معماری،عکس معماری،بنایی،گالری معماری،طراحی معماری

دیدار مدیر عامل بهمن سبز با هیات مدیره انجمن سینماداران

محمود کاظمی مدیر عامل موسسه بهمن سبز با هیات مدیره انجمن سینماداران دیدار کرد.

به گزارش رسیده، محمود کاظمی دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه با محمد قاصد اشرفی رئیس هیات مدیره انجمن سینماداران، رضا زارعی نایب رئیس انجمن و منصور نورپور رئیس هیات مرکزی دیدار کرد. غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش و مدیر پخش موسسه هم در این جلسه حضور داشت.

در این دیدار اعضای انجمن سینماداران ضمن تقدیر از تلاش‌های حوزه هنری در بازسازی، نوسازی و تجهیز سینماها در شهرهای مختلف و افزودن به ظرفیت ناوگان نمایشی کشور و جذب تماشاگران خواستار تعامل بیشتر با این نهاد شدند. بررسی وجوه مختلف آیین نامه جدید شورای صنفی نمایش، تحلیل اکران دوم بهار و وضعیت سینماهای حوزه هنری از محورهای مطرح شده در این جلسه بود.

یکی از اهداف مشترک انجمن سینماداران و موسسه بهمن سبز، تعیین سهمی عادلانه و مساوی میان تهیه کننده و سینمادار از فروش فیلم‌هاست. با توجه به تغییر شرایط و افزایش هزینه‌های سینماداری به نظر می‌رسد طبق قوانین فعلی، سینماداران کمترین سود را از فروش فیلم‌ها به دست می‌آورند و تهیه‌کنندگان با کم شدن هزینه‌های توزیع و اکران فیلم‌هایشان سود بیشتر به دست می‌آورند.

موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز زیر مجموعه حوزه هنری در سینماداری، توزیع، اکران و پخش فیلم است.

نوشته دیدار مدیر عامل بهمن سبز با هیات مدیره انجمن سینماداران اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 3
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.