معماری،آموزش معماری،معماری ایران،معماری اصفهان،معماری یزد،معماری آثار مشهور دنیا،مقاله معماری،جزوه معماری،پایان نامه معماری،معماری آسان،قبولی در رشته معماری،نقشه کشی،آموزش نقشه کشی،دانلود نرم افزار معماری،عکس معماری،بنایی،گالری معماری،طراحی معماری

آیا اچ تی سی برای دعوت نامه اچ تی سی یو 12 پلاس از قطعات آیفون 6 استفاده کرده است؟!

دعوتنامه متفاوت اچ تی سی را برای اچ تی سی یو ۱۲ پلاس به یاد دارید؟ آ … خب باید بگوییم شاید کل داستان با آن چیزی که ما متصور بودیم کاملا متفاوت است! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ببینیم آیا اچ تی سی برای دعوت نامه اچ تی سی یو ۱۲ پلاس از قطعات آیفون ۶ استفاده کرده است؟!

کنجکاوی است دیگر! گاهی برای پیدا کردن رمز پشت یک راز شما به در و دیوار می زنید تا بفهمید اوضاع از چه قرار است! تیزر رسمی دعوتنامه اچ تی سی یو ۱۲ پلاس که تاریه دوم خرداد را برای معرفی این دستگاه به ما نشان می داد، تصویر چندین قطعه از یک موبایل را نشان می داد. برخی حدس می زدند که این قطعات مربوط به پرچمدار بعدی اچ تی سی باشد که این شرکت تایوانی آن ها را کنار هم قرار داده است. یک دلیل مهم برای این حدس حضور ماژول دوربین دوگانه و دو ماژول دوربین تکی است! اما حالا به نظر می رسد که اصلا اوضاع آنطور که ما فکر می کردیم نیست!

آيفون 6

آيفون ۶

این تصویر کالبدشکافی آیفون ۶ است که اگر به آن دقت کنید و اشتراکاتی با پوستر اچ تی سی می بینید. حتی اگر بشتر دقت کنید متوجه می شوید که تمام قطعات فقط متعلق به آیفون ۶ نیست و حتی برخی قطعات موبایل های سامسونگ نیز در آن وجود دارد. با قوت گرفتن این بحث، اچ تی سی به آن عکس العمل نشان داده و گفته:

“ما خوشحالیم که مردم تیزر ما را خیلی دقیق بررسی کرده اند. در حقیقت اینکه آن ها متوجه شده اند قسمت هایی از موبایل های دیگر در این تیزر وجود دارد، کاملا صحیح است. این نشان دهنده مشخصاتی از دستگاه های رقبای ماست که بدون روحی واحد در یک کالبد قرار می گیرند اما مشخصات در موبایل اچ تی سی تنها بخشی از آن است و موبایل بعدی اچ تی سی چیزی بیشتر از جمع کردن چند قطعه کنار هم خواهد بود.

برای شفاف سازی باید گفت هیچ کدام از این قطعات مربوط به موبایلی که اچ تی سی دوم خرداد معرفی خواهد کرد نیست.”

نظر شما چیست؟ فکر می کنید اچ تی سی به چه چیزی فکر می کند؟ این می تواند به صورت کلی یک طعنه بزرگ به شرکت هایی باشد که با مشخصات ترندی سعی می کنند موبایل خود را پیشرو نشان بدهند؟ بد نیست بدانید اچ تی سی یو ۱۲ پلاس احتمالا اولین پرچمداری خواهد بود که با دوربین اصلی و سلفی دو گانه (در مجموع چهار دوربین) عرضه می شود که این خود نوعی مانور روی مشخصات است! اینطور نیست؟ شما چطور فکر می کنید؟

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.