معماری،آموزش معماری،معماری ایران،معماری اصفهان،معماری یزد،معماری آثار مشهور دنیا،مقاله معماری،جزوه معماری،پایان نامه معماری،معماری آسان،قبولی در رشته معماری،نقشه کشی،آموزش نقشه کشی،دانلود نرم افزار معماری،عکس معماری،بنایی،گالری معماری،طراحی معماری

هومان فاضل: «مرگ خاموش» به مواد مخدر می پردازد

هومان فاضل: «مرگ خاموش» به مواد مخدر می پردازد

دسته بندی : معماری ایران تاریخ : چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

هومان فاضل خبر از نگارش ادامه مجموعه «شبکه » با عنوان «مرگ خاموش» داد.
به گزارش بانی فیلم، فصل اول از مجموعه «شبکه» با عنوان «سارق روح» هم اکنون روی آنتن شبکه ۵ است. هومان فاضل نویسنده این مجموعه در گفت و گو با بانی فیلم درباره مجموعه «مرگ خاموش» عنوان کرد: فصل دوم مجموعه «شبکه» به نوعی داستان مستقلی دارد و نگاه تازه ای به موضوع مواد مخدر دارد. می توانم بگویم تنها نکته ای که این دو فصل را به هم مرتبط می کند، نگاه به امنیت خانواده است. بدین معنا که محوریت فصل های این مجموعه امنیت اجتماعی و امنیت خانواده است. وجه تمایز آن هم با توجه به اینکه سریال های بسیاری در زمینه مواد مخدر ساخته شده است، این است که ما سعی کرده ایم از زاویه تازه ای به این مقوله بپردازیم. چون ساختار مواد مخدر هم از سنتی به شیمیایی تبدیل شده و آدم های آن هم عوض شده اند. بنابراین در نگارش فیلمنامه هم نگاه تازه ای را می طلبید.
وی همچنین افزود: ما در «مرگ خاموش» به جنبه بین المللی و مافیایی مواد مخدر هم پرداخته ایم.
فاضل درباره تعداد قسمت های «مرگ خاموش» هم بیان کرد: یک سوم متن نوشته شده است و همزمان کار تحقیق و بازنویسی هم در حال انجام است. اما درباره تعداد قسمت ها هم باید بگویم که همه چیز به قابلیت داستان برمی گردد. من هم سعی کرده ام داستان را محدود به چند قسمت نکنم و هم بیش از حد داستان را کش ندهم. بنابراین فکر می کنم بستر داستانی ما در فصل دوم ۲۵- ۲۶ قسمت میشود.
او درباره زمان پخش سریال و همچنین زمان تولید «مرگ خاموش» هم توضیح داد: دقیق نمی توانم درباهر زمان پخش و زمان تولید نظری بدهم. باید اول فیلمنامه کامل شود. البته با توجه به مستقل بودن هر دو فصل که هیچ عنصر مشترکی بین آن دو وجود ندارد، فکر نمی کنم فاصله در زمان پخش فصل ها لطمه ای به کار وارد کند. از این رو فعلا تمرکزی روی نگارش و تحقیق فیلمنامه است.
«مرگ خاموش» عنوان فصل دیگری از مجموعه «شبکه» به کارگردانی احمد معظمی و نویسندگی هومان فاضل و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری است که به زودی وارد پیش تولید خواهد شد.
«سارق روح» عنوان فصل اول این مجموعه است که در حال حاضر روی آنتن شبکه ۵ است.

نوشته هومان فاضل: «مرگ خاموش» به مواد مخدر می پردازد اولین بار در بانی‌فیلم پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.