معماری،آموزش معماری،معماری ایران،معماری اصفهان،معماری یزد،معماری آثار مشهور دنیا،مقاله معماری،جزوه معماری،پایان نامه معماری،معماری آسان،قبولی در رشته معماری،نقشه کشی،آموزش نقشه کشی،دانلود نرم افزار معماری،عکس معماری،بنایی،گالری معماری،طراحی معماری

اتفاقی که شب قهرمانی پرسپولیس را برای برانکو تلخ کرد

دقایقی بعد از جشن قهرمانی پرسپولیس یک ویدئو وایرال شده با تیراژ وسیع در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد.

در این ویدئوی کوتاه که از لایو اینستاگرام محسن مسلمان ضبط شده بود، این بازیکن را در کانون توجهات در جشن قهرمانی پرسپولیس نشان می دهد و در حالی که مسلمان مشغول نمایان کردن حاشیه های این مراسم است، ناگهان صدای مترجم برانکو اصغر نیک سیرت به گوش می رسد که با لحنی شوخ یک نکته تشویقی خطاب به محسن مسلمان به زبان می آورد.

اشاره نیک سیرت خطاب به حضور دیرهنگام مسلمان در ترکیب سرخپوشان و ارسال سانتری از روی نقطه کرنر است که به گل سوم پرسپولیس منتهی شد و مسلمان را در جدول پاس گل ده گله کرد.

نیک سیرت که قاعدتا باید نزدیک ترین فرد به برانکو ایوانکوویچ باشد، در این چند جمله با طرفداری از مسلمان به او یادآوری می کند که با این پاس گل جواب دندان شکنی به سرمربی پرسپولیس داده است. این صحبت های نیک سیرت به قدری سریع و غافلیرکننده است که محسن مسلمان واکنشی به این مسئله ندارد و بنابراین صدای نیک سیرت که با لحنی بد ادا شده است به سرعت و به دست هواداران دو آتشه ای که پای لایو مسلمان نشسته بودند، همه گیر می شود.

نکته مهم در این مسئله این است که اگرچه مسلمان ناخودآگاه یک گفتگوی خصوصی را افشا کرده است اما تحلیل فوری طرفداران پرسپولیس نگرانی از فضایی است که در تیم پرسپولیس وجود دارد.

اتفاقی که شب قهرمانی پرسپولیس را برای برانکو تلخ کرد

در کامنت هایی که صفحه های هواداری و طرفداران تیم بعد از این ماجرا داشتند اینطور به نظر می رسد که آن ها احساس کردند بین برانکو و نزدیک ترین فردش در این تیم فوتبال فاصله ای بزرگ وجود دارد، حال آن که برانکو قبلا مترجمی مثل رضا چلنگر را داشته که نزدیک ترین فرد او در همه زمینه ها محسوب می شود.

بنابر اخبار رسیده این ویدئو به سرعت و بعد از جشن قهرمانی به دست پرسپولیسی ها و شخص برانکو نیز رسیده و اوقات سرمربی پرسپولیس را تلخ کرده است و اگرچه آسکو (اسم مستعاری که کروات های پرسپولیس به نیک سیرت می گوید) در جشن قهرمانی حضور دارد اما بعید به نظر می رسد که رابطه این دو به حالت قبلی بازگردد و حالا باید انتظار داشت که یک بی اعتمادی شدید از سوی برانکو نسبت به مترجمش که در این سه سال همواره کنار او بوده، شکل بگیرد.

اتفاقی که شب قهرمانی پرسپولیس را برای برانکو تلخ کرد

البته نیک سیرت در گفتگوی پس از بازی با ورزش سه این موضوع را تکذیب کرد و به کری خوانی با بازیکن حریف ربط داد، محسن مسلمان نیز در استوری گفته های نیک سیرت را تائید کرد اما بار دیگر استفاده مکرر و افراطی از شبکه های اجتماعی باعث بروز یک حاشیه شد و جشن قهرمانی را به کام برانکو ایوانکوویچ تلخ کرد.

حال نقش باشگاه پرسپولیس در کنترل این حواشی بسیار مهم است؛ مدیران باشگاه برای حفظ و تداوم موفقیت های پرسپولیس و جلوگیری از به حاشیه رانده شدن این تیم، باید تصمیمات بزرگ و شجاعانه ای بگیرند تا تیمشان با پروفسور ایوانکوویچ همچنان در راه موفقیت گام بردارد.

نوشته اتفاقی که شب قهرمانی پرسپولیس را برای برانکو تلخ کرد اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.