معماری،آموزش معماری،معماری ایران،معماری اصفهان،معماری یزد،معماری آثار مشهور دنیا،مقاله معماری،جزوه معماری،پایان نامه معماری،معماری آسان،قبولی در رشته معماری،نقشه کشی،آموزش نقشه کشی،دانلود نرم افزار معماری،عکس معماری،بنایی،گالری معماری،طراحی معماری

بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد

سامسونگ امروز بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش تلفن همراه را در شمال شهر تهران افتتاح کرد. این مرکز با همکاری «همراه سرویس خاورمیانه» به عنوان نماینده خدمات و «ایما همراه» به عنوان نماینده فروش، در بلوار آفریقا افتتاح شد.

Digipic SamsungStore 17 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد

این مرکز قرار است خدمات متنوعی شامل مشاوره رو در رو و امکان انتخاب محصولات بر اساس نیاز و سلایق کاربران را در فضایی به مساحت حدود ۳۰۰ متر مربع ارائه دهد. فضای بزرگ و طراحی زیبای این مرکز می تواند تجربه لذت بخشی از آشنایی با محصولات، خرید و بهره مندی از خدمات سامسونگ را به همراه داشته باشد.

Digipic SamsungStore 10 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد

علیرضا توسلی مدیر ارشد بخش موبایل شرکت سامسونگ، افتتاح این مرکز را گام دیگری در راستای تأمین حداکثری کالا، نظارت بر قیمت، برگزاری جشنواره های فروش، توسعه و بهبود شبکه خدمات و همچنین ارائه خدمات ویژه (VIP) می داند. او همچنین افزود:

در این مرکز، کاربران سامسونگ قادر خواهند بود علاوه بر دریافت خدمات در سطح جهانی، تجربه‌ای لذت‌بخش و در عین حال اطمینان‌بخش را از مراجعه به یک مرکز خدمات و فروش داشته باشند.

Digipic SamsungStore 12 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد

با توجه به موقعیت جغرافیایی این مرکز، دسترسی به آن برای کاربران محصولات سامسونگ در شمال شهر تهران بسیار ساده خواهد شد. از طرف دیگر طراحی این مرکز به گونه‌ای است که علاوه بر مشاوره و خرید محصولات، امکان صحبت رو در رو از نزدیک با کارشناسان ویژه سامسونگ به وجود آمده است.

Digipic SamsungStore 05 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد

نامی طهماسی، مدیر ارشد خدمات پس از فروش سامسونگ در ایران نیز در این مراسم گفت:

در راستای سیاست‌ها و استانداردهای جهانی خدمات سامسونگ، در این مرکز ضمن برقراری ارتباطی تاثیرگذار با مشتریان، مدیریت متمرکز خدمات پس از فروش و نظارت دقیق بر درخواست‌ها و فرایندهای مربوطه این خدمات، گامی بزرگ به سوی افزایش سطح رضایت‌مندی مصرف‌کنندگان برداشته خواهد شد.

Digipic SamsungStore 09 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد

وی با اشاره به برنامه‌های جدید سامسونگ در حوزه خدمات نیز گفت «ما با بهره‌گیری از برنامه‌های آموزشی مختلف، با محوریت معرفی محصولات این شرکت، این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم تا از دانش کارشناسان این مرکز بهره‌مند شده و تمامی مراحل تعمیر محصول خود را از نزدیک مشاهده و پیگیری کنید.»

Digipic SamsungStore 02 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد

در این مرکز مشتری می‌تواند از مراحل تعمیر محصول خود آگاه شود. کارشناسان ویژه سامسونگ، مشکل محصول را به کاربر اعلام کرده و در صورتی که ایراد جدی نباشد، تعمیر آن در کمتر از یک ساعت انجام می‌شود. در این مدت، کاربر می‌تواند از دیگر بخش‌های مرکز بازدید کرده و سایر امکانات و محصولات جدید سامسونگ نظیر گجت‌های پوشیدنی و واقعیت مجازی را تجربه کند.

Digipic SamsungStore 13 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد

مرکز خدمات و فروش سامسونگ امرروز چهارشنبه ۲۹ فروردین در مراسمی با حضور مدیران ارشد این شرکت‌ها، جمعی از مدعوین و رسانه‌ها آغاز به کار کرد. در ادامه تصاویر بیشتری را از این رویداد مشاهده می کنید.

Digipic SamsungStore 14 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شدDigipic SamsungStore 16 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شدDigipic SamsungStore 03 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شدDigipic SamsungStore 07 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شدDigipic SamsungStore 08 - بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد

The post بزرگ ترین مرکز خدمات و فروش موبایل سامسونگ در شمال تهران افتتاح شد appeared first on دیجیاتو.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.