معماری،آموزش معماری،معماری ایران،معماری اصفهان،معماری یزد،معماری آثار مشهور دنیا،مقاله معماری،جزوه معماری،پایان نامه معماری،معماری آسان،قبولی در رشته معماری،نقشه کشی،آموزش نقشه کشی،دانلود نرم افزار معماری،عکس معماری،بنایی،گالری معماری،طراحی معماری

ردیت به بهانه صیانت از آزادی بیان، از مقابله با سخنان نژادپرستانه سر باز می زند

به نظر می رسد که تعهد ردیت نسبت به آزادی بیان یک بار دیگر این کمپانی را به دردسر انداخته است. یکی از کاربران این انجمن اینترنتی اخیراً پرسشی درباره سیاست های ردیت در قبال پست هایی که شامل نژادپرستی و سخنان تحقیرآمیز می شوند مطرح کرد و به گفته استیو هافمن، مدیرعامل ردیت، چنین سخنانی در این انجمن قابل پذیرش هستند.

هافمن توضیح می دهد: «در ردیت، ذهنیت ما نسبت به آزادی بیان، رفتار را از عقیده تفکیک می کند. این بدان معناست که در ردیت، افرادی با اعتقادات متفاوت نسبت به اعتقادات شما حضور دارند؛ گاهی با اعتقاداتی افراطی.»

هنوز مشخص نیست که صحبت های هافمن انعکاس دهنده قوانین کمپانی ردیت نیز هست یا خیر اما محافظت از سخنان تنفرآمیز می تواند به آزار آنلاین و قلدری سایبری منجر شود. بنابر تحقیقات اخیر موسسه Pew، تقریباً ۴۰ درصد از آمریکایی نوعی از آزارهای آنلاین را تجربه کرده اند.

uy0uwg4iwfgjwmomd7m3 w600 - ردیت به بهانه صیانت از آزادی بیان، از مقابله با سخنان نژادپرستانه سر باز می زند

البته گرچه سخنان تنفرآمیز در ردیت آزاد هستند اما هافمن به سرعت اشاره کرد که با هرگونه تهدید خشونت آمیز در ردیت برخورد خواهد شد. «وقتی رفتارهای کاربران با سیاست های ما در قبال محتوی مغایرت داشته باشد، وارد عمل می شویم». گفتنی است که کمپانی ردیت مدتی پیش به خاطر فعالیت های خشونت طلبانه نئونازی ها در وب سایت خود مورد انتقادات فراوان قرار گرفت و این اعتراضات به بن شدن برخی کاربران و به روزرسانی قوانین برای منع خشونت طلبی منجر گشت.

در بخشی از قوانین تازه ردیت آمده: « از این پس ما در برابر تمام محتویاتی که خشونت یا آسیب فیزیکی علیه یک شخص یا گروه خاصی از مردم را ترویج، تبلیغ و تجلیل می کنند وارد عمل می شویم. به همین شکل، به مقابله با محتویاتی خواهیم پرداخت که حیوان آزاری را ترویج داده و تجلیل می کنند.»

نقطه نظر ردیت درباره آزادی بیان -و ممانعت آن از مقابله با سخنان تنفرآمیز- این انجمن را به تنها جامعه آنلاین در عصر دیجیتالی تبدیل کرده که تا این حد به کاربران آزادی عمل می دهد. بسیاری از کمپانی های مشابه مانند اپل، فیسبوک، گوگل، ایسنتاگرام، یوتوب، مایکروسافت، توییچ، پلی استیشن، ایکس باکس لایو، استیم و آمازون، همه و همه استفاده از چنین ادبیاتی را قدغن کرده اند.

The post ردیت به بهانه صیانت از آزادی بیان، از مقابله با سخنان نژادپرستانه سر باز می زند appeared first on دیجیاتو.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.