معماری،آموزش معماری،معماری ایران،معماری اصفهان،معماری یزد،معماری آثار مشهور دنیا،مقاله معماری،جزوه معماری،پایان نامه معماری،معماری آسان،قبولی در رشته معماری،نقشه کشی،آموزش نقشه کشی،دانلود نرم افزار معماری،عکس معماری،بنایی،گالری معماری،طراحی معماری

عقب نشینی موسس وان پلاس از موضع توصیه به دوست داشتن بریدگی نمایشگر

گاهی اوقات هست که به موضوعی توجه نمی کنیم بلکه آن هم به ما توجه نکند (!) ولی نمی شود! این بریدگی نمایشگر از آن پونه هاست که درب خانه ما درآمده و رشد می کند و رشد می کند و رشد می کند! حال در این شرایط شخصی مثل کارل پی موسس وان پلاس که البته شرکت های دیگر برای حرف آن تره هم خرد نمی کنند (از بابت که بخواهیم نگران تاثیر گذاشتن صبحتش بر دید دیگر شرکت ها باشیم) در توئیتی عنوان کرده بود که “یاد بگیرید بریدگی نمایشگر را دوست داشته باشید!” آ … عزیزم! اگر دوست داشتن چیزی یاد گرفتنی بود که ما مشکلی نداشتیم! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره عقب نشینی موسس وان پلاس از موضع توصیه به دوست داشتن بریدگی نمایشگر بیشتر صحبت کنیم.

یاد بگیرید بریدگی نمایشگر را دوست داشته باشید!

یاد بگیرید بریدگی نمایشگر را دوست داشته باشید!

این تصویر محتوای توئیتی است که ۳ روز پیش کارل پی در توییتر خود منتشر کرده بود و پس از حرکت انتشار تصویر بخشی از نمای جلویی وان پلاس ۶ به صورت رسمی و از TheVerge، تلاش داشت تا ذهن مخاطبان را برای پذیرش این موضوع بریدگی نمایشگر وان پلاس ۶ نرم تر کند و در نهایت خودش توئیت خود را پاک کرد!

هر چند این عقب نشینی نرم به معنی حذف بریدگی نمایشگر از وان پلاس ۶ (Oneplus 6) نیست اما مشخصا افکار عمومی و کاربران این پدیده را نمی پسندند! البته که افکار عمومی کم شدن پورت ها و ادغام شدن آن ها درهم یا حذف جک ۳٫۵ میلی متری صدا را هم نمی پسندیدند ولی به آن ها عادت می کنند، عادی که ولی با به روز شدن بازار تازه برتری های خود را نمایان می کند ولی بریدگی نمایشگر موضوعی نیست که آینده را مشخص کند، تا رسیدن به آینده میهمان ما خواهد بود و سپس ما را ترک می کند نه اینکه در آینده جایی داشته باشد!

نظر شما درباره بریدگی نمایشگر چیست؟

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 2
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.