معماری،آموزش معماری،معماری ایران،معماری اصفهان،معماری یزد،معماری آثار مشهور دنیا،مقاله معماری،جزوه معماری،پایان نامه معماری،معماری آسان،قبولی در رشته معماری،نقشه کشی،آموزش نقشه کشی،دانلود نرم افزار معماری،عکس معماری،بنایی،گالری معماری،طراحی معماری

سیل هجوم گردشگران ایرانی به آنتالیا در ایام نوروز

۷۰ درصد ظرفیت هتل های شهر آنتالیا در طول ایام نوروز توسط گردشگران ایرانی رزرو شده است.

روزنامه خبر تورک چاپ ترکیه درباره گردشگران ایرانی در آنتالیا نوشت: ۷۰ درصد ظرفیت هتل های شهر آنتالیا در طول ایام نوروز توسط گردشگران ایرانی رزرو شده است.

گردشگران ایرانی در آنتالیا

به نقل از این رسانه، آب و هوای مناسب و امکانات تفریحی گسترده شهر آنتالیا امسالنیز موجب شد تا این شهر در ایام نوروز یکی از مقاصد اصلی گردشگران ایرانی شود.

به نوشته این رسانه، کوچه ها، خیابان ها و بسیاری از مراکز خرید آنتالیا در ایام نوروزمملو از گردشگران ایرانی است به طوری که صاحبان هتل های این شهر در مصاحبهبا خبرنگاران محلی روزنامه خبرتورک به رزرو بیش از ۷۰ درصدی اتاق ها توسط گردشگران ایرانی اشاره کردند.

سیل هجوم گردشگران ایرانی به آنتالیا در ایام نوروز

گردشگران ایرانی در آنتالیا

چندی پیش روزنامه کارار نیز در گزارشی اعلام کرد که ایرانیان پس از گردشگران آلمانیو روسی بیشترین جمعیت گردشگران خارجی را در ترکیه تشکیل می دهند و بیشتر از گردشگران غربی هزینه می کنند.

روزنامه کارار در خصوص گردشگران خارجی در ترکیه با پروفسور اورهان ایچوز رییس دپارتمانراهنمای گردشگری دانشگاه یاشار گفت و گو کرده و به نقل از وی نوشت: گسترش روابطدو جانبه ایران و ترکیه و همچنین آشنایی بیشتر مردم ایران با شباهت های فرهنگی ترکیه،موجب شده است که سال به سال بر شمار گردشگران ایرانی در ترکیه افزوده شودبه طوری که ایرانیان که در سال ۲۰۱۲ در ردیف هفتم گردشگران خارجی ترکیه بودند ولی سال گذشتهدر رتبه سوم گردشگران خارجی ترکیه جای گرفتند.

وی تاکید کرد: شمار گردشگران ایرانی در ترکیه در ماه های اولیه سال جاری نسبتبه کشورهای دیگر بیشتر بود و در رتبه اول گردشگران خارجی ترکیه جای گرفتند.

وی شهرهای آنتالیا، استانبول و وان را مهمترین مقصد گردشگران ایرانی معرفی کردو مدعی شد: گردشگران ایرانی ۳۵ تا ۴۰ درصد بیشتر از گردشگران غربی در ترکیه هزینه می کنند.

نوشته سیل هجوم گردشگران ایرانی به آنتالیا در ایام نوروز اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 3
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.